Jak můžeme společnost kontaktovat?Pokud chceme společnost Ferratum Czech kontaktovat, máme hned několik možností. Můžeme použít telefon a zavolat na zákaznickou infolinku, která je na čísle 245 001 715 a je k dispozici ve všední dny od osmi do dvaceti hodin a v sobotu od desíti do osmnácti hodin. Druhou možností je kontaktovat Ferratum přes e-mail. V případě, že máme dotaz na zákaznický servis, můžeme použít adresu ferratum@ferratum.cz a nejpozději do druhého pracovního dne bychom měli dostat odpověď. Pokud se potřebujeme zeptat na něco ohledně pohledávek, použijeme adresu pohledavky@ferratum.cz. V případě, že máme přání nebo stížnost, tak můžeme napsat na praniastiznosti@ferratum.cz. A konečně posledním e-mailovým kontaktem je adresa na vedení společnosti, která je vedeni@ferratum.cz. Třetí variantou, jak Ferratum kontaktovat je napsat dopis přímo na poštovní adresu společnosti. Ferratum Czech sídlí na adrese Bavorská 856/14, 155 00, Praha – Stodůlky. Pokud raději řešíme tyto věci formou osobního jednání, tak kromě těchto tří možností můžeme také zajít na některou z partnerských poboček.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost.

Partnerské pobočky Ferratum

Společnost Ferratum má širokou síť partnerských poboček, které můžete v případě potřeby navštívit. Jednotlivé pobočky jsou ve většině krajů České republiky a jejich síť se neustále rozšiřuje. Nejvíce partnerských poboček má Ferratum na jižní a na severní Moravě. Z měst je jich pak nejvíc v Brně, kde se nachází hned pět poboček. V Praze má Ferratum pobočky na Soukenické 24 a přímo v centru města na Václavském náměstí 1. Kompletní seznam všech partnerských poboček Ferratum včetně adres a telefonických kontaktů najdete na internetových stránkách Ferratum na adrese https://www.ferratum.cz/pobocky.Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24.cz představuje služby přímého bankovnictví České spořitelny.

Půjčka Ferratum na internetu

Pokud si chceme zjistit podrobné detailní informace o půjčce Ferratum, tak nejvíce informací najdeme přímo na oficiálních stránkách této společnosti na adrese https://www.ferratum.cz/. Na přehledných webových stránkách si můžeme přečíst veškeré podrobné informace o půjčce, podat si on-line žádost, přečíst si odpovědi na nejčastější dotazy, a spoustu dalších důležitých informací. Ferratum má svoji stránku také na Facebooku, kde jej najdeme pod odkazem https://www.facebook.com/ferratum.cz. Pokud se chceme podívat na oficiální stránky mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, musíme do vyhledávače zadat adresu https://www.ferratumgroup.com/. Tyto stránky jsou v anglickém jazyce a najdeme na nich základní informace o společnosti včetně odkazů na jednotlivé pobočky v ostatních zemích.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Ferratum a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!