Jak můžeme získat půjčku?Druhou možností, jak požádat o rychlou půjčku Ferratum je sms žádost. Pokud si u společnosti Ferratum půjčujeme poprvé, musíme zaslat smsku ve tvaru FER částka jméno příjmení doba splatnosti rodné číslo číslo občanského průkazu bankovní spojení adresa město PSČ. V případě, že už jsme si u Ferratum dříve půjčili a posíláme žádost ze stejného čísla, stačí napsat sms ve tvaru FER částka doba splatnosti. Sms zprávy se posílají na číslo 736 30 40 30 a poplatek za ně je dle tarifu vašeho mobilního operátora. Pak už jen čekáme na smsku, ve které bude informace o posouzení naší žádosti, jestli nám byla schválena nebo naopak zamítnuta.

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Ferratum půjčka a její prodloužení

Každému se někdy může stát, že se dostane do finančních potíží a nebude moci zaplatit svoji splátku. V takovém případě je možné domluvit se na prodloužení splatnosti půjčky, které je možné provést až třikrát. Při jednom prodloužení získáváte navíc 15 dní k době splatnosti a za toto prodloužení zaplatíte poplatek ve výši patnácti procent z vypůjčené částky. Odpověď na vaši žádost o prodloužení splatnosti pak dostanete ihned formou smsky. Požádat si o prodloužení splatnosti můžete dvěma způsoby – buď přes internetový on-line formulář nebo prostřednictvím sms zprávy. U on-line prodloužení půjčky je třeba vyplnit vaše křestní jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo a variabilní symbol. U prodloužení půjčky formou smsky je třeba poslat sms zprávu na číslo 736 30 40 30 ve tvaru FER variabilní číslo rodné číslo. Odpověď vám pak přijde smskou během pěti minut a bude v ní výše poplatku za změnu data splatnosti a  také nové datum splatnosti vaší půjčky Ferratum.Jak se přihlásit ke svému on-line účtu u Ferratum?

Pokud už máme na stránkách Ferratum založený on-line účet, můžeme se k němu jednoduše přihlásit z titulní stránky www.ferratum.cz. Do políček v pravém horním rohu stránky vyplníme naše rodné číslo a PIN kód a klikneme na tlačítko Potvrdit. Pokud jsme náš PIN kód zapomněli, můžeme si snadno požádat o nový tím, že klikneme na odkaz Požádejte si o nový PIN code a vyplníme naše rodné číslo. Vzápětí nám přijde nový PIN kód smskou na náš mobil.

Půjčka Česká spořitelna je dobrá především pro podnikatele.

Výhody půjčky Ferratum

Rychlá finská půjčka od společnosti Ferratum má spoustu výhod, kvůli kterým se mnoha lidem vyplatí. Mezi hlavní výhody patří její rychlost – vaše žádost o tuto půjčku je vyřízena velmi rychle a nemusíte tak dlouho čekat. Dalším velkým plusem je fakt, že o půjčku si žádáte z pohodlí domova a to buď přes internet nebo pomocí smsek. Nemusíte tak nikam chodit a vše si můžete zařídit z domu. Pro mnoho lidí je také výhodou to, že u půjčky Ferratum nemusí dokládat potvrzení o svých příjmech. V případě, že si u Ferratum půjčujete znovu, tak od druhé půjčky si peníze můžete nechat zaslat přímo na váš bankovní účet a peníze tak dostanete mnohem rychleji, než poštovní poukázkou.  Velkou výhodou je také možnost prodloužit si dobu splatnosti, pokud zrovna nemáte dostatek peněz a také možnost splatit půjčku ještě před termínem splatnosti.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Nevýhody půjčky Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlou půjčkou, která je vhodná především pro ty, kteří si potřebují rychle půjčit menší finanční částku. Díky tomu, že se jedná o velmi rychlou půjčku a její vyřízení trvá krátkou dobu a navíc není potřeba dokládat příjmy, souvisí s tím také vyšší poplatky. Nevýhodou této půjčky jsou tak výrazně vyšší poplatky a mnohem větší RPSN (roční procentní sazba nákladů) než např. u půjček, které poskytují banky. Dalším mínusem je, že když si požádáte o prodloužení splatnosti půjčky, tak musíte zaplatit poplatek ve výši 15 procent z částky, kterou jste si vypůjčili. Vzhledem k tomu, že změnu splatnosti této půjčky je možné provést třikrát, může se pak celková částka dost navýšit a taková půjčka už se moc nevyplatí. Proto je lepší půjčku Ferratum splácet vždy včas v řádném termínu.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Ferratum a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!