Výhodná studentská půjčka

I studenti se čas od času dostanou do situace, kdy je pro ně řešením finanční situace půjčka. Studentská půjčka je dostupná u celé řady nebankovních společností v nižších částkách do deseti tisíc korun. Student nepotřebuje potvrzení o příjmu ani o studiu.

Půjčka ferratum nejen pro studenty

Jednou z oblíbených a vyhledávaných půjček je půjčka ferratum. Díky snadné dostupnosti, první půjčce zdarma až 9000 Kč ji vyhledává celá zákazníků. Pro studenty je výhodná díky tomu, že není potřeba složitého papírování či dokládat cokoliv. Stačí poslat online formulář. S vyřízením půjčky je vše jednoduché. Musíte mít platné doklady totožnosti a číslo účtu na který vám bude půjčka zaslána a rovněž musíte uvést funkční a platné telefonní číslo na které vás na základě žádosti kontaktuje operátor půjčky, projde s vámi vámi zadané údaje a sdělí vám, zda byla půjčka schválena nebo zamítnuta. Téměř okamžitě máte k dispozici potřebnou hotovost. Půjčka je bez poplatku předem, takže je vyplacena na účet v plné výši tak, jak byla schválena.

V čem je studentská půjčka výhodná? Nejenže si student půjčí bez ručitele i zástavy, ale nejsou brány v potaz ani registry dlužníků. Rovněž nemusí student dokládat, na co chce půjčku použít. Je neúčelová takže se hodí na nákup skript, uhrazení nájmu, stravné nebo na víkendový pobyt s přáteli na chatě. Je pouze potřeba peníze vrátit včas, případně si termín za mírný poplatek prodloužit. Pokud peníze vrátí student do třiceti dní nezaplatí za ně úroky. Půjčka ferratum je spolehlivá a ověřená půjčka nejen u nás, ale i v dalších zemích Evropy. Jde o flexibilní a rychlou půjčku, kdy peníze obdržíte do 60 minut od podání žádosti na váš účet. Není zde potřeba zasílat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč jako je tomu u jiných poskytovatelů půjček.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!